Neohodnoceno

Le Tour de France 2012 - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Simulátory
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Focus Home Interactive
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 29.6.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

V Tour de France 2012 se můžete v roli profesionálního cyklisty zúčastnit toho nejprestižnějšího cyklistického závodu, slavné Tour de France. S pečlivě vyváženými porcemi simulace a akce se v tomto předním cyklistickém podniku sezony můžete postavit i těm největším šampionům současnosti.

Dostaňte to nejlepší ze svých spolupracovníků a vytvářejte spojenectví s ostatními týmy, abyste vyhráli etapu nebo dokonce získali proslulý žlutý trikot! V horách i v nelítostném sprintu k cílové čáře na vás čeká celkem 21 adrenalinových etap. Stačí nasadit si helmu a pevně sevřít řídítka jako skutečný šampion Tour de France.

Tour de France ve hře více hráčů: Rozpumpujte adrenalin! Svádějte dech beroucí bitvy a zaujměte první místo v žebříčcích.

Vylepšená umělá inteligence: Postavte se inteligentnějším protivníkům, kteří se dokáží přizpůsobit okolním podmínkám a jsou si vědomi svého aktuálního tělesného stavu, jakož i svých silných a slabých stránek.

Vylepšená grafika: Díky jemnějším texturám jsou teď flóra i fauna, budovy, krajina a dokonce i diváci ještě hezčí.

Širší strategické možnosti v průběhu závodu: K novým příkazům a činnostem patří například spolupráce při ochraně vedoucího týmu, žádost o pomoc po pádu či kvůli píchlé pneumatice nebo možnost dát umělé inteligenci volnou ruku.

Nový editor databáze: Upravujte a aktualizujte týmy podle skutečného vývoje sezony a sdílejte svoje data na paměťové kartě.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: