Neohodnoceno

Just Cause 2 - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
249 Kč 249 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Eidos Interactive
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Vnořte se do adrenalinem nabitého dobrodružství s volným polem působnosti.

Jako agent Rico Rodriguez máte za úkol najít a zabít svého přítele a učitele, který zmizel na rajském ostrově Panau. Abyste upravili rozložení místních sil, musíte zde způsobit maximální možný chaos, ať už na zemi, na moři či ve vzduchu. Díky unikátním možnostem s padákem a vystřelovacím hákem můžete provádět skvělé skoky, unášet letadla a konat další úžasné kousky. Na 400 čtverečních mílích rozmanitého terénu a se stovkami zbraní a vozidel můžete v Just Cause 2 překonat gravitaci i víru.

Využijte unikátních možností kombinací s padákem a vystřelovacím hákem a vytvořte si vlastní neuvěřitelné vzdušné kousky. Ať už padáte z výšky tisíce stop, chcete obsadit nepřátelské letadlo ze vzduchu nebo ničíte bezpečnostní kontrolní body na zemi, využijte svou představivost, abyste dosáhli co největšího chaosu. Se stovkami zbraní, vozidel, misí a Ricovým unikátním padákem a vystřelovacím hákem prožijete vertikální svobodu, která je v žánru akčních her z pohledu třetí osoby zcela ojedinělá.

NEUVĚŘITELNÉ ADRENALINOVÉ KOUSKY

Volný pád, „BASE jumping", surfování na vozidlech, parasailing, skydiving, vystřelovací hák, skoky z vozidla na vozidlo, zavěšení na vrtulníku, šplhání po budovách. Tyto nemožné věci jsou na dosah ruky.

VYLEPŠENÝ DVOJITÝ HÁK

Váš nejlepší nástroj lze nyní použít i jako zbraň. Vystřelte dvakrát vystřelovacím hákem a přišpendlete nepřátele na ujíždějící vozidla, pověste je hlavou dolů z budov nebo pošlete objekty do vzduchu. Možnosti jsou omezené pouze vaší představivostí.

OBJEVTE TAJEMSTVÍ PANAU

Prozkoumejte tento rajský ostrov; od rozsáhlých měst přes odlehlé pláže až po vysoké hory - hřiště velké více než 400 čtverečních mil.

OCHUTNEJTE OPRAVDOVOU SVOBODU

Stovky úkolů lze dokončit jakýmkoliv způsobem a postupem - záleží jen na vás. Až přijde čas na odpočinek od práce, můžete si vybrat z mnoha lákadel, která Panau nabízí.

OBROVSKÝ VÝBĚR VOZIDEL

Užijte si vítr na motorce, vydejte se na moře v rychlém člunu nebo si vystřelte pár raket z útočného vrtulníku - přes 100 pozemních, vodních a vzdušných vozidel je vám k dispozici.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: