Neohodnoceno

Halo Wars - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Strategie
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Microsoft
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 27.10.2015
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD

Na Halo Wars budete nahlížet z ptačí perspektivy. Některé jednotky budou lepší než jiné, např. aliení rasa Covenantů (složená z Elite bojovníků a malých Gruntů) vymazala z mapy infanterii mariňáků. Leč jejich vítězství mělo jepičí život. Na bojiště záhy dorazila kavalerie tvořená rychlými terénními vozy typu Warthog s kulomety, která skóre zase obrátila ve prospěch lidí.

Mega silné přesvědčovací prostředky, které tu bude mít každá ze stran k dispozici, mají mít logicky nějaký limit ve svém využití. V případě lidských sil se můžete např. těšit na devastující MAC (magnetic acceleration cannon), který střílí na vybraný cíl z orbitální lodi.

Čímžto se dostáváme k povědomí, že ve zdejší nabídce bude skutečně pestrá paleta dopravních bojových prostředků, mezi něž se může nově započítat letadlo Hawk či protiletadlový tank Wolverine. S Wolverinem tak budete moci snáze z oblohy sundat Banshee, v němž se prohání nějaký Covenantí pilot. S tímhle zase souvisí překvapivá míra detailů a efektů, mezi něž se může započítat také pohled na seržanta, pod jehož dohledem trénují vojáci kliky hnedle vedle kasáren.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: