Neohodnoceno

Grid Autosport - Xbox 360 (B)

Typ Obalu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
8.7.2020
Skladem
499 Kč 499 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Závodní
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Codemasters
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 31.5.2013
Počet hráčů: 1-2
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Celé je to o týmech, rivalech, o závodění. Stanete se závodníkem, který hledá svůj tým. Je na vás, zda se ve světě profesionálního motorsportu soustředíte na svůj oblíbený typ závodu nebo zda je ovládnete všechny. GRID Autosport nabízí více než 100 okruhů ve 22 neuvěřitelných lokacích, pohled zpoza volantu, realistické řízení a samozřejmě ty nejúžasnější závodní auta, ať už ta současná nebo klasická.   

VYZKOUŠEJTE SI RŮZNÉ ZÁVODNÍ STYLY

Zúčastněte se agresivních závodů cestovních vozů, kde jsou auta natlačena jedno na druhé, sleduje opotřebení pneumatik ve výkonnostních závodech, jezděte plynule a přesně v závodech formulí, předveďte, jaký jste řidič v driftovacích soutěžích a prověřte své reakce v pouličních závodech.  

OBROVSKÝ ROZSAH ZÁVODNÍCH SOUTĚŽÍ

Zúčastněte se závodů cestovních vozů, GT, formulí, muscle cars, driftovacích soutěží, supercars, hypercars, časovky, destrukčního derby. Závodů prototypů a mnoha mnoha dalších.   

INTERGRACE MULTIPLAYEROVÉ SLUŽBY RACENET

Zúčastněte se vzrušujících online závodů s výzvami RaceNetu aktualizovanými každý týden nebo udělejte místo někomu na pohovce a zahrajte si v módu rozdělené obrazovky, ať už v kooperaci nebo v klasických soutěžích.   

ROZSÁHLÁ NABÍDKA TRATÍ

GRID Autosport obsahuje více než 100 tratí ve 22 neuvěřitelných lokacích s rozsáhlou škálou městských, moderních a klasických okruhů - dvakrát tolik co GRID 2.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: