Neohodnoceno

Grand Theft Auto: San Andreas - PS3

Můžeme doručit do:
20.9.2019
Skladem
399 Kč 399 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: Rockstar Games
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN

Před lety utekl Carl Johnson před životem v Los Santos, městě, které ničí gangy, drogy a korupce a kde se filmové hvězdy a milionáři snaží ze všech sil, aby se vyhnuli dealerům a členům gangů. Hra představí zbrusu novou hlavní postavu - Carla Johnsona.

Příběh hry se odehrává na počátku 90.let, kdy se Carl po pěti letech vrací zpátky domů do Los Santos ve státě San Andreas. Los Santos je na první pohled ideálním městem pro filmové hvězdy a milionáře, ovšem za pozlátkem se skrývá tvrdá realita v podobě soupeřících gangů, drogových dealerů a zkorumpované policie.

Samozřejmostí se stane celá řada budov, do kterých budete moci vstoupit. Ve hře si budete moci dokonce koupit kasino, stát se jeho provozovateli a případně tak bohatnout (nebo chudnout) na hráčských vášních svých spoluobčanů. Z dalších zajímavých rysů hry můžeme vypíchnout možnost plavat či vylupovat domácnosti; nově přibude i použitelné jizdní kolo. Pokud jde o zbraně, můžete počítat s brokovnicí, uzinou nebo pistolí, všechny modely pochopitelně odpovídají době.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: