Neohodnoceno

Gangs of London - PSP (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation Portable
Konzole: Playstation Portable
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: Sony
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 17.11.2015
Počet hráčů: 1

Akčně-strategický titul, který se odehrává v ulicích podle skutečnosti vytvořeného virtuálního Londýna, kde musíte v roli vůdce jednoho z pěti gangů (domorodců, Triáda, černošského gangu, Ruské mafie, Pákistánců) dosáhnout absolutní nadvlády nad zdejším kriminálním podsvětím. Válka gangů se v Gangs of London rozhoří hned v několika herních módech, přičemž hlavním je samozřejmě akční mód.

Jednotlivé mise jsou od sebe odděleny stylovými sekvence, které říkají hlavní příběh, který se proplétá hlavní kampaní a poskytuje tak potřebnou motivaci k plnění dalších misí a úkolů. V každé misi ovládáte nejenom postavu vůdce, ale dostanete i dosti velkorysou možnost ovládat i ostatních členů bandy. K dispozici máte buď systém jednoduchých příkazů, nebo se prostě přepnete do těla libovolného gangstera a situaci vyřešíte sami.

V hlavním módu vás čeká nejenom akce a spousta střílení, ale i ježdění v ulicích virtuálního Londýna. Druhým hlavním módem je překvapivě tahová strategie, kdy si opět zvolíte jeden z pěti gangů, abyste s těmi ostatními bojovali o nadvládu nad jednotlivými rajóny na interaktivní mapě Londýna. Jde zde o jakousi alternativní verzi RISKu odehrávající se v Londýně, kde se vítězem stává ten hráč, který obsadí většinu rajónů. Tento mód nabídne tradiční strategické prvky jako je možnost uzavírat a porušovat tajná spojenectví, dělat speciálních akcí skrze bonusové karty a podobně.

Dvojice hlavních herních módů je navíc doplněna pěticí módů vedlejších:

Free Roaming - mód nabízí možnost vybrat si jakoukoli ve hře obsaženou postavu, zvolit si libovolné zbraně i vozidlo, vybrat si některý z cílů mise, zvolit si počasí i míru otravnosti policie a pak už jen vyrazit do akce. Každá mise ve Free Roaming módu je díky širokým možnostem nastavení unikátní, což výrazně zvyšuje znovu hratelnost.

Další mód - v dalším módu se ocitnete v kůži amerického turistu oblečeného do šortek a trička, který je vybaven foťákem a jeho úkolem je cestovat po Londýně av časovém limitu fotit předepsané budovy a jiné pamětihodnosti. Odměnou za úspěšné plnění jednotlivých úkolů je odemknutí řady bonusů.

Mini hry - Ani to ale není všechno. Hra totiž nabízí možnost odreagovat se od ostré akce v hlavním módu hraním sady stylově zpracovaných barových mini her, které jsou přístupné přímo v hlavním menu. K dispozici je i speciální herní mód, který má podobu testu vědomostí, jímž musí projít všichni žadatelé o místo taxikáře v Londýně.

GameShare -  no a třešnička na dortu je unikátní GameShare mód, který je určen pro dva hráče, přičemž postačí, aby originální verzi měl jen jeden z nich. GameShare mód přitom při každém pokusu o hraní s kamarádem vygeneruje na základě výrobního čísla PSP obou hráčů unikátní level situovaný v některých stanic londýnského metra.

 

  • 60 obsahově odlišných misí od přestřelek, přes taktické bitvy nebo řidičské vědomosti.  
  • Foto-realistické ztvárnění Londýna.  
  • Řízení celého gangu a možnost přepínání se mezi jednotlivými členy.  
  • Volba z 5ti bossů různých gangů.  
  • Minihry jako kulečník, šipky, nebo šachy.  
  • Podpora dalších hráčů bez nutnosti více originálních verzí.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: