Neohodnoceno

Flushed Away - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
11.8.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: D3 Publisher
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 29.11.2016
Počet hráčů: 1-2

Hra Spláchnutej (Flushed Away) má stejný motiv jako stejnojmenný animovaný filmu od DreamWorks Animation a Aardman. Spláchnutej umožní hráči prožít film na vlastní kůži. Navíc bude moci ovládat Roddyho a Ritu či usednout za volant vodního vznášedla Jammy Dodger, se kterým pak bude brázdit nebezpečné vodní toky podzemního města plného nepřátel, vodopádů a pastí nastražených padoušským Žabákem a bojovat proti jeho ďábelským plánům.

Ve více jak 10 úrovních a 3 mini hrách bude hráč ovládat krysí katapult, ohánět se koktailovým mečem, pudinkovým mixem a dalšími věcmi, které můžete nalézt při putování odpadními stokami.

Zábavné mini hry pak ještě více umocní zážitek ze hry, kromě toho si bude moci hráč při jejich plnění doplňovat zdraví, energii či dokonce odemknout další zajímavě přídavky.

Speciální pohyby a schopnosti – Hráč se naučí ovládat speciální pohyby, které při správném použití v boji může vést k snadnému poražení nepřítele.

Úprava Jammy Dodgeru - Hráč bude sbírat unikátní předměty, které mu umožní vylepšit vlastnosti a vzhled jeho bitevní lodi.

Hledání unikátních předmětů a vylepšení – Hráč získává v průběhu hry speciální předměty a vylepšení, která mu usnadní trpký život psance a zvýši šanci na přežití v nepřátelském území.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: