Neohodnoceno

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Nintendo Switch

Final Fantasy XII se dočkává plného HD remasteru přizpůsobenému novým konzolím s přepracovaným herním designem a zlepšením v kvalitě audia. Děj hry se odehrává ve světě Ivalice, kde magie je stejně běžná jako obří létající lodě v oblacích. Malé království Dalmasca je obsazeno Archadií, která válčí s další velkou říší Rozzarií. Jediná následovnice Dalmascanského trůnu, princezna Ashe se rozhodne utvořit odboj a osvobodit tak svůj domov.

Můžeme doručit do:
22.9.2020
Skladem
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo Switch
Konzole: Nintendo Switch
Žánr: RPG
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - Nintendo Switch
Novinka Nová

Hra pro Nintendo Switch Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Final Fantasy XII se dočkává plného HD remasteru přizpůsobenému novým konzolím s přepracovaným herním designem a zlepšením v kvalitě audia. Děj hry se odehrává ve světě Ivalice, kde magie je stejně běžná jako obří létající lodě v oblacích. Malé království Dalmasca je obsazeno Archadií, která válčí s další velkou říší Rozzarií. Jediná následovnice Dalmascanského trůnu, princezna Ashe se rozhodne utvořit odboj a osvobodit tak svůj domov.

VYLEPŠENÁ HRATELNOST

Příběh začíná ve chvíli, kdy Ashe potkává Vaana, mladého zlodějíčka, jehož snem je létání v oblacích. Jak jejich pokračování pokračuje, tak zároveň mění osudy své, ale i světové. Vylepšením prošel jak Zodiac Job System, tak i Trial Mode, v němž vás čeká 100 po sobě jdoucích soubojů s nepřáteli. Speed mode pak umožní cestovat světem o poznání rychleji.

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: