Neohodnoceno

Fifa 10 - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
15.11.2019
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Sportovní
Vydavatel: EA Sports
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 28.9.2007
Počet hráčů: 1 (2 LAN)

S úctyhodným seznamem 25 mezinárodních ocenění na kontě pro FIFA 09, přichází značka EA SPORTS s pokračováním své komerčně nejúspěšnější fotbalové série - FIFA 10. V odpovědi na ohlasy hráčů z více než 275 milionů odehraných onlinových zápasů, FIFA 10 přichází s dalším vylepšením již tak výkonného herního enginu, zaměřeným především na věci, které fanoušci považují za nejdůležitější.

Modernizovaná FIFA 10 se může pochlubit doladěním hlavními prvky herního systému, zejména co se týče reakcí a inteligence fotbalistů plus kompletně propracovaným manažerským módem s více než 50 klíčovými vylepšeními. FIFA 10 tak představuje novou úroveň autenticity, která se stává obecným měřítkem inovace a hratelnosti a posouvá ji na pozici nejdokonalejší fotbalové simulace současnosti.

Základní prvky herního systému na hřišti byly dále zdokonalena tak, aby FIFA 10 maximálně reflektovala skutečnou podobu fotbalu. Jde zejména o sofistikovanější ovládání míče a fyzikální interakci mezi fotbalisty. Kromě toho se nyní hráči pohybují a chovají realističtěji a lépe si hledají pozice. Při útočné činnosti efektivněji analyzují své okolí, kličkuje ve snaze nevystavovat se do ofsajdu, přirozeně si vytvářejí prostory pro přihrávky a využívají širšího spektra ofenzivních variant. V obraně pak nové koncepty, jako je prioritní volba postavení, umožňují obráncům vyhodnocovat více možností řešení různých situací. Spoluhráčům opuštěn post je tak vždy potenciálně pokrytý. Přibylo také určování směru skluzu, nátlakové bránění a hráči také dokáží logičtější a aktivněji uklidit míč mimo nebezpečí. Z bránění se tak ve hře FIFA 10 stává skutečná taktická disciplína.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: