Neohodnoceno

Fifa 08 - Nintendo Wii

Můžeme doručit do:
20.8.2019
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo Wii
Vydavatel: EA Sports
Konzole: Nintendo Wii
? Co-op: Ne
Žánr: Sportovní
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Počet hráčů: 1-2

Nový ročník FIFA s celkem 30 ligami 620ti týmy a 15 000 licencovanými hráči z celého světa. Vyhrajte s novým módem "Be a Pro", kde si zvolíte jednoho hráče a budete ho následovat v jeho kariéře. Změn se dočkali preference hráčů, především co se jejich odlišností od sebe navzájem týká.

Herní engine nové generace umožňuje velmi responzivní animace a ovládání, takže si při hře připadáte jako na skutečném hřišti. Fotbalisté nyní profitují z vysoce inteligentní AI, která obsahuje 35-bodový rozhodovací engine, umožňující hráčům provádět několik akcí a reakcí v reálném čase. Systém dynamické mapy ohrožení v rámci AI zachycuje veškeré vzrušení a realismus fotbalu. Hráči si uvědomují své okolí, autenticky reagují na hrozící nebezpečí nebo příležitosti k inteligentnímu hernímu řešení situací.

Se systémem střelby si nyní v prostorech před brankami vychutnáte ještě vyšší úroveň kontroly a přesnosti a stanete se obávanými bombardéry. Realistický engine zásahu míče nové generace kalkuluje úspěšnost střely kombinací téměř nekonečné řady, jako jsou rotace míče, tlak vyvíjený obránci, atributy střelce a dokonce i tlak vzduchu. To vše věrně napodobuje dramatičnost a přirozenou nepředvídatelnost letu vystřeleného míče.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: