Neohodnoceno

F1 2015 - Xbox One (B)

Závoďte jako šampion F1 2015 - dostaňte se k závodění ve světově nejatraktivnějším, nejnapínavějším a nejprestižnějším automobilovém sportu blíže než kdy před tím. F1 2015 vás přenese přímo do centra dění v novém ohromujícím herním enginu, který umožnil nasimulovat bleskově rychlé a extrémně citlivé vozy šampionátu FORMULA ONETM a obsahuje úplně nové "televizní vysílání", které vás vtáhne do unikátní atmosféry každého závodního dne. 

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Závodní
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Codemasters
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN

NOVÝ OHROMUJÍCÍ HERNÍ ENGINE - Zbrusu nový herní engine vytvořený úplně od nuly na míru novým konzolím a PC umožňuje hráčům zažít šampionát FORMULA 1 v nebývalých detailech.

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ HRA Z PROSTŘEDÍ FORMULE 1 - Dřívější vydání vzhledem ke kalendáři závodů a aktualizace zdarma v průběhu sezóny dovolí udržovat hře tempo s aktuálním děním a díky tomu přinese F1 2015 fanouškům tu nejaktuálnější Formule 1 hru všech dob.

VŠEZAHRNUJÍCÍ F1 ZÁVODNÍ ZÁŽITEK - Hra F1 2015, obsahující přirozeně autentický jízdní model založený čistě na fyzice s vylepšeními a doplňky ve více než 20 oblastech, je vytvořena tak, aby si ji mohli užít hráči z řad zkušených závodníků i nováčků v sérii.

NOVÉ HERNÍ REŽIMY - Ponořte se do nového Championship Season, otestujte vaše limity v Pro Season nebo využijte nový Online Practice Session pro vypilování vašich schopností ještě před tím, než se postavíte soupeřům z celého světa v Online Multiplayer.

BONUSOVÝ OBSAH - Podívejte se zpátky do vzrušující loňské sezóny a užijte si plně hratelný šampionát 2014 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP jako bonusový obsah ve hře.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: