Neohodnoceno

F1 2015 - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
15.11.2019
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Závodní
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Codemasters
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Datum vydání: 10.7.2015
Obal hry: EN

Závoďte jako šampion F1 2015 - dostaňte se k závodění ve světově nejatraktivnějším, nejnapínavějším a nejprestižnějším automobilovém sportu blíže než kdy před tím. F1 2015 vás přenese přímo do centra dění v novém ohromujícím herním enginu, který umožnil nasimulovat bleskově rychlé a extrémně citlivé vozy šampionátu FORMULA ONETM a obsahuje úplně nové "televizní vysílání", které vás vtáhne do unikátní atmosféry každého závodního dne.

Nový ohromující herní engine
Zbrusu nový herní engine vytvořený úplně od nuly na míru novým konzolím a PC umožňuje hráčům zažít šampionát FORMULA 1 v nebývalých detailech.

Nejaktualnější hra z prostředí Formule 1
Dřívější vydání vzhledem ke kalendáři závodů a aktualizace zdarma v průběhu sezóny dovolí udržovat hře tempo s aktuálním děním a díky tomu přinese F1 2015 fanouškům tu nejaktuálnější Formule 1 hru všech dob.

Závodní zážitek
Hra F1 2015, obsahující přirozeně autentický jízdní model založený čistě na fyzice s vylepšeními a doplňky ve více než 20 oblastech, je vytvořena tak, aby si ji mohli užít hráči z řad zkušených závodníků i nováčků v sérii.

Nové herní režimy
Ponořte se do nového Championship Season, otestujte vaše limity v Pro Season nebo využijte nový Online Practice Session pro vypilování vašich schopností ještě před tím, než se postavíte soupeřům z celého světa v Online Multiplayer.

Bonusový obsah
Podívejte se zpátky do vzrušující loňské sezóny a užijte si plně hratelný šampionát 2014 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP jako bonusový obsah ve hře.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: