Neohodnoceno

F.E.A.R. 3 - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
19.11.2019
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Horor
Pro dva: Ano
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Warner Bros
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 13.2.2009
Počet hráčů: 1-2
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Jedna z nejúspěšnějších hororových FPS akcí F.E.A.R. pokračuje. 

Společně s ní se do hlavního děje vrací nemálo známá hororová postavička holčičky jménem Alma. Hráč se tentokrát ujme role Point Mana. Není to ovšem úplně obyčejný chlapík z masa a kostí, ale geneticky vylepšený supervoják, díky jehož schopnostem s ním nepřátelé nebudou mít právě lehkou práci.

Mezi jeho úhlavními nepřáteli nebude chybět ani již od prvního dílu známý padouch Paxton Fettel, jehož trvalé odstranění nikdy nebylo úspěšné. Ba co víc, jeden z multiplayerových módů nabízí i hru za tohoto padoucha se všemi jeho schopnostmi (Possession - pohlcení, energetickým úder nebo Suspension - zrazení), což nebývá u her příliš obvyklou záležitostí.

Další specifikum hry se týká první kooperativní kampaně dvou hlavních rivalů, jakými bezesporu jsou Man a Fettel. Oba mají naprosto rozdílné cíle, v nichž podstatnou roli hraje holčička Alma. A právě kvůli ní vyvstane jedno z klíčových rozhodnutí. Tradičně již zůstal zachován neustálý pocit strachu, pestrá paleta zbraní, zpomalování času či staré známé lokace.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: