Neohodnoceno

EA Sports UFC 2 - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
449 Kč 449 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Bojové
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: EA
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: DE, EN
Titulky: EN
Datum vydání: 17.5.2016
Obal hry: EU

UFC 2 (Ultimate Fighting Championschip) je pokračováním známé bojové hry z dílny EA Sports. Přináší vám tak vše, co jste měli rádi na původní hře a přidává do ní kvalitnější a reálnější grafiku spolu s propracovanějšími souboji.Hra vám nabídne hned několik velkých změn, co se týče soubojů:

Realističtější knockouty
Nový revoluční fyzikální systém přináší realistické knockouty. Systém reaguje na úder a zajišťuje tak, že každý knockout je teď více autentický, přináší lepší pocit z provedení a je naprosto jedinečný.

Novější souboje na zemi
Ty se teď stanou ještě zajímavější. Hra vám přináší velkou svobodu díky možnosti kontrolovat každý pohyb při souboji na zemi. Obzvláště při interakci dvou hráčů, se takový souboj stává živější.

Nezraníte, co netrefíte
Velká možnost kontroly zápasníkovy hlavy s vylepšeným systémem blokování a uhýbání vám umožní se s neuvěřitelnou plynulostí vyhýbat soupeřovým úderům a máte tak nové možnosti jak odvrátit jeho nejsilnější útoky.

Velký výběr postav
UFC 2 také přináší, v bojových hrách, zatím nevídanou hloubku seznamu postav. Přináší mix největších hvězd MMA, současných a bývalých atletů UFC, legend MMA a možná i nějaké to překvapení.

Týmová hra
Postavte si svůj nejsilnější tým. UFC 2 nabízí sestavení týmu až pěti zápasníků, který si můžete díky velké možnosti přizpůsobení upravit podle vašich představ. Za účast v soutěžích můžete získávat mince, za které si můžete koupit balíčky, jež vám dají předměty, díky nimž z vašeho týmu budete moci udělat ten nejexplozivnější v UFC.

Vytvořte si své bojovníky i události
Hra vám umožní vytvářet nejen vlastní bojovníky ale i události. Můžete se tak vžít do role tvůrce zápasů a vybírat si ze stovek zápasníku s různými druhy bojových umění. Zvolte si kultovní místo s autentickým sudím a určete si pravidla souboje. Pak se už jen vrhněte do víru boje a zajistěte, že výsledky dosáhnou vašeho očekávání.

Online šampionáty
Samozřejmostí je možnost účasti na online šampionátech. Zápaste s různými hráči z celého světa a staňte se tím nejlepším ve vaší divizi.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: