Neohodnoceno

Dying Light - Xbox One

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Horor
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Warner Bros
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: FR
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Dying Light je akční survival horor z pohledu první osoby zasazený do nebezpečného světa. Během dne mohou hráči objevovat rozsáhlé městské prostředí, které je obklopené jak nakaženými, tak i lidmi, kteří bojují o zásoby a snaží se vytvořit si vlastní zbraně na ochranu před zvětšující se infikovanou populací. Během noci se ale lovec stává kořistí a infikovaní začnou být více agresivní a více nebezpeční. Ty nejnebezpečnější nepřátelé se objevují po západu slunce. Hráči tak musí použít všechno, aby v nehostiném prostředí dokázali přežít do prvních paprsků ranního světla.

Dobrou noc a hodně štěstí!

Přežijte noc - během dne se mohou hráči pobyhovat volně a shánět zásoby a zbraně. Ale jakmile nastane noc, svět projde nebezpečnou proměnou. Lovec se stává kořistí a kořistí a infikovaní začnou být více agresivní a více nebezpeční.

Pohyb ve stylu parkour - Jakmile sledujete svojí oběť, nebo se snažíte uniknout před predátory, Dying Light umožňuje volný pohyb a přirozené skákání mezi jednotlivými budovami, chytání se zdí či odrážení se od nevědoucích nepřátel

Vítejte v karanténě - Hra je zasazená do rozlehlého otevřeného světa, který přináší širokou škálu různých nepřátel a beznadějný příběh o přežití, kde prostředky jsou omezené a infikovaní nejsou jedinou hrozbou.

Vyberte si svůj styl hry - čtyři hratelné postavy, které lze plně přizpůsobit, aby odpovídali jakémukoli hernímu stylu.

Dech beroucí grafika hry - Dying Light je první hra poháněna Chrome Engine 6, patentovanou technologií přímo z firmy Techland, kde byla od základů navržena pro konzole nové generace, DirectX 11 a další.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: