Neohodnoceno

Duke Nukem Forever - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
1.10.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Střílečky
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: 2K Games
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Nasaďte si sluneční brýle a připravte si převzít roli Duke Nukem, legenda, která dosáhla epických rozměrů během let od jeho posledního dobrodružství. Hordy mimozemšťanů jsou zpět a jenom DUke může opět zachránit svět. Prasečí policajti, mimozemské paprsky, co zmenšují a obrovští mimozemští bossové nezastaví našeho hrdinu od splnění jeho jediného cíle: zachránit svět, zachránit děvče a zůstat po celou dobu pořádný bad-ass! Král všech stříleček je zpět s šíleným množstvím zbraní, masivními mimozemšťany a neskutečným množstvím interaktivity!

Návrat Krále všech stříleček: On je zpátky, baby! Král všech stříleček se vrací ve výbušné a akcí nabité hře, která pořádně šlape na plyn a přináší s sebou salvu (nejen) ironie. Nakopávejte zadnice od bulváru Vegas Strip po Hooverovu přehradu za doprovodu vašich oblíbených dukeovských hlášek.

Přistupujte ke světu v Dukeově stylu: Vychutnejte si plně interaktivní a hluboký vhled do Dukeova světa. Hrajte basket, zdvihejte činky, listujte magazíny pro dospělé, pište sprosté vzkazy na tabule nebo dělejte oči na některou z nádherných žen, kolem nichž se točí Dukeův život; pokud se tedy dokážete na dostatečně dlouhou dobu odtrhnout od vydatného nakládání protivníkům.

Mocný arzenál zajistí nekorektní zábavu: Stylově odstraňujte nepřátele a vzdávejte jim u toho hold vztyčeným prostředníkem, jak to má Duke rád. Své protivníky zasahujte přímo do obličejů bohatým výběrem brokovnic, raketometů, bomb a dalšího ničivého nářadíčka, které je pro Dukea Nukema tak typické. Zkrátka za sebou zanechejte pořádnou spoušť!

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: