Neohodnoceno

Driver 3 - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
1.4.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Akční adventury
Vydavatel: Atari
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 8.10.2014
Počet hráčů: 1

Driv3r je třetí pokračování oblíbené automobilové 3D akce Driver. entokrát se hra odchyluje od svých předchůdců na stranu hitů jako je Mafia zda GTA . Kromě misí odehrávajících se ve vozidlech nabízí i pěší akci v ulicích několika detailně zpracovaných měst. Nekalou činnost budete v kůži hlavního hrdiny provádět v ulicích tureckého Istanbulu, francouzského Nice a amerického Miami.

Pokračování hollywoodské zápletky vás opět obsadí do role Tannera, tajného detektiva, který udělá všechno, aby dostal zloduchy. Tentokrát musí Tanner se svým parťákem infiltrovat gang zloděje aut. Buďte si jisti že než je předají spravedlnosti, užijete si množství automobilových honiček plných burácajúcich motorů, škrípajúcich brzd a přestřelek, při nichž spotřebujete množství munice.

Jak je v sérii Driver dobrým zvykem jsou jednotlivé mise spojené do příběhové linie, která hráče zavede i do interiérů budov. Hra běží na značně vylepšeném enginu, který zvládá spočítat a zobrazit plochu o rozloze až 30 čtverečních mil a stejně zprostředkovává skvělý fyzikální model. Mnohem důležitější je však skutečnost, že se tato rozloha jinak promítá do kvality a detailnosti grafiky.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: