Neohodnoceno

Dragon's Dogma - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
28.5.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Capcom
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 6.11.2009
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Dragon's Dogma se odehrává v obrovském otevřeném světě a nabízí fascinující akční zážitek s možností volného průzkumu a interakcí s živým a bohatým světem. Vydejte se na cestu se svými třemi pobočníky a vystopujte tajemného draka, jehož zabití je vaším hlavním úkolem.

Vaši spolubojovníci bojují nezávisle na vás a demonstrují nový systém statečnosti a schopnosti učit se od vás a vašich akcí. Dragon's Dogma tak nabízí téměř nekonečné možnosti vývoje vašich spolubojovníků bojujících po vašem boku. S epickým příběhem a návykovou akční hratelností je Dragon's Dogma horkým adeptem na nejnovější hit Capcomu!

Skvěle stylizované boje - Tvůrci Dragon's Dogma jsou zodpovědní za takové akční hity jako Resident Evil 4 nebo Devil May Cry 4.

Bojujte s talentem - Duch boje se vytváří postupně podle toho, jak bojujete, kam nepřátele udeříte nebo jak reagujete na jejich útoky.

Epické dobrodružství - Dragon's Dogma je v nitru akční hra, ale zároveň nabízí skutečně epický příběh se mnoha unikátními prvky.

Otevřený svět - Dragon's Dogma běží na vylepšeném enginu MT Framework firmy Capcom obsahující úžasné grafické a světelné efekty známé z Resident Evil 5 a Lost Planet 2. V Dragon's Dogma je tento engine navíc upravený tak, aby zvládal obrovský otevřený svět zabydlený do posledního koutu.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: