Neohodnoceno

Dragon Age: Inquisition - Xbox One (B)

Výpravná RPG série od studia BioWare vás tentokrát ohromí silou enginu Frostbite 3. Těšit se můžete na krásné výjevy a řadu nových možností. Připravte se na Dragon Age: Inquisition.

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
349 Kč 349 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: EA
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 11.3.2011
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Kataklyzmatická událost vrhá svět Thedas do zmatku. Draci zatemňují oblohu a vrhají stín hrůzy na kdysi klidné království. Mágové se pouští do totální války proti despotickým templářům. Národy povstávají proti sobě. Je na vás a vaší skupině legendárních hrdinů, abyste obnovili ve světě řád. Veďte inkvizici a pronásledujte agenty chaosu. Jak si tažení za pravdou bude vybírat svou daň, mnohá pouta a svazky se budou utvářet, ale i zanikat.

Nejnovější akční dobrodružství od studia BioWare vás pohltí výjimečným příběhem, zasazeným do rozlehlého a měnícího se světa. Prozkoumejte tajné jeskyně, porazte obrovitá stvoření a na základě svého jedinečného stylu hraní utvářejte svět kolem sebe.

Prozkoumávejte, veďte a bojujte: Vaše volby budou mít dopad na hraní. Dokonce i jedno jediné rozhodnutí může změnit běh událostí, které budou následovat.

Staňte se inkvizitorem: Staňte v čele inkvizice, vydejte se na nebezpečné tažení proti chaosu a prožijte působivý příběh zasazený do světa Dragon Age.

Navažte vztahy s legendami: Navažte vztahy s řadou jedinečných a nezapomenutelných postav.

Objevte svět Dragon Age: Bez omezení prozkoumejte rozmanitý a graficky ohromující svět.

Změňte svět: Vaše činy a rozhodnutí budou mít dopad na běh událostí a svět jako takový.

Hrajte svým stylem: Zcela ve své režii máte vzhled a schopnosti svého inkvizitora, skupinu stoupenců, základny a pevnosti. Sami si zvolte složení svých inkvizičních sil a styl boje.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: