Neohodnoceno

Divinity: Original Sin 2 (Definitive Edition) - PS4

Můžeme doručit do:
1.6.2020
Skladem
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: RPG
? Co-op: ano
Vydavatel: Larian Studios
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: FR

Divinity: Original Sins 2 je zasazeno 1000 let před události původního Original Sin. V tomto sandboxovém RPG, kde možnosti jsou téměř nekonečné strávíte jistě mnoho času. Definitive Edition přináší tisíce vylepšení hry od jejího původního vydání.

Kdo budete
Naprosto zásadní věcí v každém RPG je tvorba postavy a tady si v Original Sin 2 vyhrajete královsky. Budete lidožroutský Elf nebo Imperiální Lizard? Můžete být take Nemrtvý, který povstal z hrobu. Svět kolem vás reaguje na to, kdo jste … nebo co jste.

Čas na nové Divinity
Shromážděte partu dobrodruhů a utužujte mezi nimi vztahy. V taktických soubojích si to rozdáte s obrovským množstvím nepřátel a jako svou zbraň klidně využívejte okolní prostředí, stejně jako výhodu vyššího postavení v terénu. V neposlední řadě si podmaňte živly a pojistěte si tak vítězství!

Rozlehlý svět
Original Sin 2 nabízí rozlehlý svět Rivellonu k prozkoumání a to buď solo nebo s až čtyřmi dalšími hráči v drop-in/drop-out kooperativním multiplayeru. Nic vás nebude omezovat, můžete se vydat kamkoliv a tam odpoutat svou představivost a zkoumat nekonečné možnosti interakce se světem. A až vás Rivellon omrzí, tak můžete vstoupit do zbrusu nového PvP hot-seat modu.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: