Neohodnoceno

Dishonored - PS3

Můžeme doručit do:
19.9.2019
Skladem
249 Kč 249 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Akční adventury
Pro dva: Ne
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Bethesda
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 12.10.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Příběh akční hry Dishonored se odehrává v Dunwallu, industriálním městě, kde koexistuje podivná steampunkem inspirovaná technologie spolu se sílami z jiného světa. Jste jeden z dříve důvěryhodných bodyguardů milované císařovny. Po té, co na vás navlékli její vraždu, jste se stal nechvalně známým zabijákem, jehož vizitka je podivná maska. V časech nejistoty, kdy město postihl mor a zkorumpovaná vláda řídí technologii, jste získal temné síly, co vám propůjčují moc větší než obyčejný člověk - ale za jakou cenu? Pravda ležící za zradou na vás je stejně zakalená jako voda kolem města, a život, který jste vedli, už je definitivně pryč.

  • Přistupujte ke každému zavraždění svým unikátním stylem hraní. Používejte stíny a zvuky jako svou výhodu a dostaňte se tak nepozorovaně ke svým nepřátelům, nebo útočte přímo a překvapte je svou agresí. Flexibilní soubojový systém vám umožní kreativně kombinovat své schopnosti, nadpřirozené síly a komplikovaná zařízení.   
  • Improvizujte a inovujte, abyste tak určili svůj styl hraní.  
  • Teleportujte se pro stealth akci, ovládněte jakékoliv živé stvoření, nebo zastavte čas, abyste sami určili průběh popravy. Kombinováním vašich nadpřirozených schopností a zbraní se vám otevře množství cest, jak překonat překážky k zabití nepřátel.  
  • Vstupte do originálního světa vizionářské tvůrce Half-Life, art directora Viktora Antonova.  
  • Arkane a Bethseda vám přinesou steampunkové město, kde technologie a superschopnosti existují společně a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Svět je váš, tak ho objevujte 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: