Neohodnoceno

Dishonored (Definitive Edition) - Xbox One (B)

Akční titul s názvem Dishonored určitě už mnozí z Vás znají. Hra vyšla dne 9.10.2012 na PC a na konzole PlayStation 3 a Xbox 360. Majitelé konzolí nové generace se nyní mohou těšit na na remaster, který přináší výrazně lepší grafické zpracování a lepší hratelnost. Součástí Dishonored: Definitive Edition budou také všechna DLC, která doposud vyšla. 

Můžeme doručit do:
11.8.2020
Skladem
349 Kč 349 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Bethesda
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 12.10.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Příběh akční hry Dishonored se odehrává v Dunwallu, industriálním městě, kde koexistuje podivná steampunkem inspirovaná technologie spolu se sílami z jiného světa. Jste jeden z dříve důvěryhodných bodyguardů milované císařovny. Po té, co na vás navlékli její vraždu, jste se stal nechvalně známým zabijákem, jehož vizitka je podivná maska. V časech nejistoty, kdy město postihl mor a zkorumpovaná vláda řídí technologii, jste získal temné síly, co vám propůjčují moc větší než obyčejný člověk - ale za jakou cenu? Pravda ležící za zradou na vás je stejně zakalená jako voda kolem města, a život, který jste vedli, už je definitivně pryč.

 

  • Přistupujte ke každému zavraždění svým unikátním stylem hraní. Používejte stíny a zvuky jako svou výhodu a dostaňte se tak nepozorovaně ke svým nepřátelům, nebo útočte přímo a překvapte je svou agresí. Flexibilní soubojový systém vám umožní kreativně kombinovat své schopnosti, nadpřirozené síly a komplikovaná zařízení.
  • Improvizujte a inovujte, abyste tak určili svůj styl hraní.
  • Teleportujte se pro stealth akci, ovládněte jakékoliv živé stvoření, nebo zastavte čas, abyste sami určili průběh popravy. Kombinováním vašich nadpřirozených schopností a zbraní se vám otevře množství cest, jak překonat překážky k zabití nepřátel.
  • Vstupte do originálního světa vizionářské tvůrce Half-Life, art directora Viktora Antonova.
  • Arkane a Bethseda vám přinesou steampunkové město, kde technologie a superschopnosti existují společně a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Svět je váš, tak ho objevujte

 

 

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: