Neohodnoceno

Deus Ex: Mankind Divided - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Square Enix
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 23.8.2016

Deus Ex: Mankind Divided je akční RPGnavazující na předchozí díl Deus Ex: Human Revolution z roku 2011 a je již v pořadí 4. hrou v sérii Deus Ex.

Pozadí zápletky
Píše se rok 2029 a svět se změnil k nepoznání. Z augmentových lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcela odděleně od zbytku společnosti. Hlavní hrdina hry Adam Jensen je přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem. Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí. 

Hra navazuje na předchozí díly
Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců Human Revolution. Při incidentu byly všichni mechanicky augmentoví lidé na celém světě zbaveni kontroly nad svou myslí a těly, což mělo za následek smrt miliónů nevinných lidí.

Rozmanitá hratelnost
Hra nabízí různé způsoby procházení - stealth, hackování nebo použití hrubé síly. Navíc jde celou hru projít bez jediného zabití, včetně posledního bosse. Tyto rozdíly v hratelnosti jsou umožněny vylepšováním Adamových implantátů, kterými si hráč vybírá svůj styl hraní. Hlavními motivy hry je diskriminace, chudoba, konspirace, přežití lidstva a vylepšování lidských těl - transhumanismus.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: