Neohodnoceno

Dead Rising 2: Off the Record - Xbox 360 (B)

Můžeme doručit do:
31.1.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Horor
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Capcom
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 24.9.2010
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Uběhlo několik let od nehody, co se stala ve Wilamette, a Dead Rising 2 přebírá akci z obyčejného života Středozápadu do blyštivého světa Fortune City, nejnovějšího a největšího amerického zábavního střediska. Lidé se hrnou do Fortune z celého světa, aby unikli z reality a měli šanci pořádně vyhrát a pro některé je to šance utkat se v soutěži jménem Terror is Reality.

Stejně jako miliony jiných Američanů je i bývalý národní šampion v motocrossu, Chuck Green je pohlcen novou televizní senzací Terror is Reality. Pořad uvádí Tyrone King, přičemž princip je jednoduchý, jsou tu jámy plné zombíků a je třeba jich pozabíjet víc než váš protivník a zůstat živý. Tím můžete získat ohromnou hlavní cenu.

Nový hrdina, Chuck Green, je jen začátkem dlouhého výčtu nových postav, nových přeživších a nových ještě větších magorů, než byli kdy představeni fanouškům ve světě Dead Rising. K dokončení televizní show si můžete zahrát až se čtyřmi dalšími hráči a společně vystřílet jámy plné zombíků a soutěžit proti dalším uživatelům v multiplayeru. Nemrtví, kteří jsou naprosto všude, vytváří opravdovou výzvu pro hráče. Ten si bude muset vytvářet zbraně a zabíjet ve velkých počtech najednou.

Kooperace je ve světě Dead Rising představena poprvé a jako hráč můžete pozvat své přátele do zombie masakru ve stylu tag týmů. Hrajte s přáteli a bavte se ještě víc při masakrování zombií díky používání strategického náčiní jako je model helikoptéry s výbušninami. Jakmile jsou zombie odlákané, může váš přítel ze střechy spustit sprchu střel nebo třeba vystřelit na strategicky umístěnou nádrž s benzínem a způsobit tak smrtelnou explozi.

Hráči mohou kombinovat dva předměty běžného užití za pomocí lepicí pásky a vytvořit tak ultimátní vraždící stroje. Pomocí odkrývání karet s komby, získá hráč výhodu při hledání správných kombinací. Čím více zombií kreativně zabijete, tím více získáte tzv. Prestige Points.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: