Neohodnoceno

Dead or Alive 5: Last Round - PS4

Můžeme doručit do:
27.8.2019
Skladem
499 Kč 499 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Bojové
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Tecmo
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN

Hra Dead or Alive 5: Last Round Vás vezme do arény a přináší ikonický bojový styl, zabalený do nejpůsobivější grafiky, jakou jste kdy mohli vidět v sérii Dead or Alive . Bojovníci ve hře přinášejí bezkonkurenční úroveň věrohodných detailů a hladké animace úderů, které Vás vtáhnou do zánětu boje.

Dynamické a interaktivní úrovně hry se opět mohou pochlubit celou řadou vizuálně ohromujících lokalit z celého světa a zároveň nabízejí ještě větší destrukci, smrtící nové nebezpečné zóny a vyšší úroveň strategických voleb. Dead or Alive 5: Last Round přináší nejrozsáhlejší seznam bojovníků v sérii Dead or Alive dosud. Mezi bojovníky nechybí Hayabusa, Hayate, Kasumi, Ayane, Rig, Momiji, Leon, Kokoro, Tina, Lisa, Brad Wong, Jann Lee, Hitomi, Leifang, Christie, Eliot, Leon, Gen Fu, Bayman, Bass, Zack, Helena, Marie Rose, Phase 4 a noví Nyotengu spolu s Akira, Pai, Jacky a Sarah Bryant ze série Virtua Fighter.

Možnosti přizpůsobení postav jsou ještě hlouběji, protože hra nabízí více než 300 otevřených a odemykatelných kostýmů a zcela nové možnosti účesů a doplňků přinášejí téměř nekonečné možnosti přizpůsobení si bojovníků pro každou příležitost. Do hry si můžete také přenést své bojovníky, kostýmy a doplňky z Dead or Alive 5 Ultimate , protože veškerý zakoupený stahovatelný 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: