Neohodnoceno

Dead Island - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Horor
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Deep Silver
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 13.4.2006
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Dead Island, akce z pohledu první osoby zaměřená zejména na boje zblízka, vývoj postavy a upravování široké škály zbraní.

Toto vše pak využijete ve strhující a drsné kampani sledující temný příběh inspirovaný klasickými zombie filmy. Kampaň lze hrát v kooperativním režimu až ve 4 hráčích.

Teror. Násilí. Šílenství. Zmatek. Dovolenkový ráj vzhůru nohama. Tropický ostrov se po tajemném rozmachu zombií mění v místo totálního chaosu. Jedinou šancí hráče odříznutého od zbytku světa je bojovat na život a na smrt a najít způsob, jak z ostrova uniknout.

Děj se odehrává v otevřeném světě tropického ostrova, na němž na hráče číhají hordy různých hladových zombií. Hráč se snaží v dovolenkovém ráji plnit rozličné vzrušující úkoly. Vzhledem k nedostatku zbraní a munice se hráč musí spolehnout na využití všech možných nalezených předmětů. Z těch si pak vyrobí zbraně k sebeobraně a pokusí se uspět v intenzivním boji zombiím tváří v tvář. K nalezení je široká škála předmětů, které postupem času umožní proměnit provizorní zbraně v hrozivé nástroje zkázy.

  • Boj zblízka z pohledu první osoby
  • Kooperativní hra 4 hráčů
  • Upravování zbraní
  • Dějištěm otevřený svět tropického ostrova
  • RPG prvky vývoje postavy
  • Hordy ohavných zombií

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: