Neohodnoceno

Days Gone - PS4

Survival akce jenž se odehrává v otevřeném světě, dva roky po globální nákaze. Ta zabila většinu lidí na planetě a další miliony proměnila v krvelačná monstra zvaná Freakers. Budete hrát za tuláka a lovce odměn jménem Deacon St. John, který raději na vlastní pěst cestuje nebezpečným světem, než aby se usadil v jednom z "bezpečných" táborů.

Typ Obalu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.2.2020
Skladem
1 299 Kč –32 % 879 Kč 726,45 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: Akční
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Sony
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal: EN
Typ distribuce: krabicová
Datum vydání: 26.4.2019
Počet hráčů: 1
Rozlišení: 1080p
Days Gone - PS4
Nová
1 299 Kč –32 %
Přežijte mezi freakery

Days Gone se odehrává na sopečném a zničeném americkém severozápadě, kde na vás čeká svět plný zdegenerovaných příšer, které kdysi byly lidmi. Probojujte se zpustošenou krajinou a hledejte zásoby, zdroje a hlavně taky důvod, proč to všechno nevzdat.

Ohromující prostředí
Lesy a louky, zasněžené pláně i lávová pole... severozápad Ameriky je krásný i smrtící. Prozkoumejte řadu pohoří, jeskyň, dolů a malých venkovských městeček poznamenaných miliony let vulkanické činnosti.

Brutální střety
Budete-li chtít přežít navzdory krutým gangům a hordám freakerů potulujícím se krajem, budete muset plně využívat různé vlastní pasti, zbraně a vylepšovat i své schopnosti. A nezapomeňte na svou tuláckou motorku, v rozlehlé krajině je to nedocenitelný nástroj.

Proměnlivé prostředí
Naskočte na Deaconovu spolehlivou motorku a vydejte se na průzkum dynamického světa, který výrazně ovlivňuje počasí, střídání dne a noci i vyvíjející se freakeři, kteří se přizpůsobují svému prostředí – a lidem v něm.

Poutavý příběh
Ponořte se do silného příběhu plného zoufalství, zrady a lítosti, protože Deacon St. John hledá naději poté, co utrpěl hlubokou osobní ztrátu. Co z nás dělá lidi tváří v tvář každodennímu boji o přežití?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: