Neohodnoceno

Dark Souls III - PS4 (B)

Můžeme doručit do:
5.10.2020
Skladem
499 Kč 499 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Konzole: Playstation 4
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Bandai Namco
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN,DE,ES,IT,FR,PL,RU
Titulky: EN,DE,ES,IT,FR,PL,RU
Obal hry: EU,DE,ES,IT,FR,PL,RU
Datum vydání: 2.4.2015
Počet hráčů: 1
Rozlišení: 900p
Zvuk: Dolby Digital

Pokračování dnes již legendární RPG série Dark Souls vám opět nedá nic zadarmo. Ať už jste nováček nebo Souls fanoušek, čeká vás jen to nejhorší. Opět se až po uši ponoříte do temného fantasy světa, okusíte nelítostnou krutost a ztratíte pojem o čase. To vše díky brutální, ale férové hratelnosti a ohromující grafice.

Obrovský propojený svět
Světy Dark Souls jsou vždy unikátním zážitkem, který jinde nenajdete. Ve třetím díle tomu nebude jinak a rádi se v jeho dechberoucích temných kulisách budete opakovaně ztrácet a umírat. 

Brutální souboje 
Samotný soubojový systém se dočkal spousty zpestření a úprav, ale stále vychází ze základů Souls série. Každá chyba je tedy po zásluze potrestána. Těšit se však můžete na ještě pestřejší paletu zbraní a unikátní herní styly.

Atmosférická grafika
Díky dynamickému nasvícení a dalším vizuálním efektům se zcela ponoříte do temného fantasy světa. Světa plného zákeřných nástrah a děsivých nepřátel, před kterými budete zavírat oči.

Unikátní online režim
V Dark Souls III se představí nová verze unikátního online režimu, který tato série založila. Režim souvisle integruje všechny hráče a jednotlivé interakce do příběhu pro jednoho hráče.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: