Neohodnoceno

Dark Souls II: Scholars of the First Sin - Xbox One (B)

Nástupce úspěšného titulu Dark Souls přichází od Form Software. Nový díl nabízí několik podstatných vylepšení a samozřejmě nový příběh. Co se však nemění je unikátní herní styl, charakteristická náročnost stylu Dark Souls, výzva a intenzivně emocionální odměny. Dark Souls II nabízí navíc také vylepšený multiplayer, rozšířené možnosti přizpůsobení a nový engine.

Můžeme doručit do:
8.7.2020
Skladem
449 Kč 449 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: RPG
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Bandai Namco
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 2.4.2015
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Hra obsahuje také veškerá rozšíření v podobě The Lost Crowns Trilogy:

 

  • Crown of the Sunken King 
  • Crown of the Old Iron King 
  • Crown of the Ivory King 

  

Připravte se na smrt ... Opět. Odvažte se vstoupit do světa intenzivního hraní v obrovském světě s novým enginem, který posouvá grafiku, zvuk i efekty vpřed jako nikdy předtím.

Labyrint monster a bossů - ponořte se do halucinogenního prostředí, přeplněného novými zvrácenými monstry a smrtícími bossy, kteří mohou vzniknout jen v hlavách From software. 

Nemilosrdné zahrávání se smysly - široká škála hrozeb, které útočí na lidské smysly a fobie-sluchové halucinace, závratě, strach z výšek a další. 

Hlubší a temnější - širší možnosti přizpůsobení postavy umožňují zvolit si zbraně a výzbroj přesně na míru.

Vyvinutý multiplayer - s novým vylepšeným multiplayerem můžete nyní lépe interaktovat s hráči a přináší kooperativní multiplayerovou spolupráci, jakož i konkurenční souboje.

Jděte dál než je smrt - Dark Souls II poskytuje plynulé pohyb-zachycující animace, vylepšený systém boje, obrovsky rozšířenou škálu postav, hlouběji možnosti přizpůsobení, nové zbraně, schopnosti výbavy a balancovaný systém postupu ve hře.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: