Neohodnoceno

Conflict: Global Storm - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
17.12.2019
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Válečné
Pro dva: Ano
Vydavatel: SCi
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 17.4.2003
Počet hráčů: 1

Bradley, Jones, Connors and Foley, hrdinové hry Conflict: Desert Storm jsou zpět. Foley je od jedné z akcí, při které zajišťoval bezpečnost týmu veden jako MIA (nezvěstný v akci) a tak musí tým angažovat nového odstřelovače - Carrie Shermanovou. Jak se obtížnost misí zvyšuje a postupně rozkrývají plán organizace Duben 33, začínají si naši hrdinové uvědomovat, že čelí největší výzvě své kariéry.

Conflict: GlObal hry Storm přivádí sérii Conflict do 21. století. Tahákem jsou propracované postavy, současná výstroj a výzbroj a kvalitní filmové sekvence. Hra je postavena na kompletně předělaném engine s rapidně vylepšenou grafikou a umělou inteligencí protivníků, novou ragdoll fyzikou a podporou kooperativní hry pro více hráčů. Hra umožňuje dva nové módy vidění - noční a termovizi .

  • Chytřejší vojáci, s větší vnímavostí k okolí a vývoji situace, možnost se kdykoliv přepnout a ovládat kteréhokoliv spolubojovníka 
  • Zadejte rozkaz celému týmu - rychle a snadno 
  • Zřetelně vylepšený pohyb nepřátel v souboji: drží pozici, kryjí svůj ústup, střílí z úkrytu, házejí dýmovnice, využívají kruhové obrany a přesuny, se tak aby nebyli snadným cílem. 
  • Nové možnosti: lze přeskakovat zídky a zábradlí, prolézat okny, slaňovat z helikoptéry, lézt po žebřících a lézt po laně. 
  • Větší důraz na interakci postav, předpřipravené dialogy a silný příběh táhnoucí se všemi čtrnácti misemi. 
  • Nový systém zaměřování, nahrazuje automatické zaměřování a klade větší nároky na zručnost.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: