Neohodnoceno

Conflict: Desert Storm - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
22.9.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Válečné
Vydavatel: SCi
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Počet hráčů: 1-2

Ráno 2. srpna 1990, 300000 iráckých vojáků napadlo Kuvajt. Po selhání diplomatického úsilí odpověděli koaliční síly tím, že připravili útočnou operaci s kódovým označením Pouštní bouře. Pouštní bouře přinesla rozhodující vítězství, které bylo dosaženo díky pečlivému plánování, vynikajícímu výcviku a odvážnému výkonu. Základem úspěchu byla činnost elitních speciálních jednotek - malých skupin špičkově vycvičených vojáků s úkolem infiltrovat nepřátelské území a neutralizovat klíčové cíle.

Hra Conflict: Desert Storm Vám umožní velet nejznámějším a nejobávanějším speciálním jednotkám na světě: jednotkám elitní britské SAS, nebo americké Delta Force. Jste nejlépe vycvičených, nejlépe vybavená a nejlépe organizována speciální jednotka na světě. Oblast, která Vám byla přiřazena, musíte ovládnout. Vyhledávat, lokalizovat a ničit nepřátelské cíle i mužstvo. Vytvořte zmatek v nepřátelských komunikačních liniích a zásobování. Co leží před Vámi, je příležitost v životě vojáka. Vezměte své vybavení, svůj výcvik a použijte je dobře.

Odehrávající se kolem událostí války v Perském zálivu, Vás hra umístí do středu skutečného válečného prostředí. Tajné mise Vás dostanou na nepřátelské území, kde pouze Vaše odborné znalosti v oblasti stealth, taktika a palebná síla zajistí úspěch a bezpečnost Vašich mužů. Vaše mise jsou stejně nevyzpytatelné jako jsou nebezpečné, ať už bráníte, nebo útočíte, musíte být odborníkem na všechny aspekty boje. Vaše úkoly vás provedou z Al Khafji, kde musíte bránit město a zpomalit postup irácké invaze, přes pouštní mise, kde musíte vyhledat střely Scud, až do Bagdádu, kde Vám svěří utajované záchranné operace a atentáty.

  • Ovládejte tým čtyř odborníků z SAS, nebo Delta  
  • Force - velitele týmu, smrtícího odstřelovače, specialisty na těžké zbraně a ženista. 
  • Přivolejte letecké údery, ovládejte vozidla a zapojte se do nejobávanějších bojů jakým jste kdy čelili. 
  • Sledujte jak se zvyšuje odbornost Vašeho týmu po každé ukončené misi. 
  • Bezprecedentní AI určuje chování nepřátel a Vašeho týmu. 
  • Ohromující grafiku a vizuální efekty ve městech, pouštích a vnitřních prostředích. Více možností ukončení 15 náročných misí. 
  • Reálná fyzika a balistika přesně simulují drsné boje. 
  • Vynikající zvukové efekty, výbuchy a aktuální zbraně speciálních jednotek.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: