Neohodnoceno

Cars 3: Driven to Win - PS3

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Závodní
Vydavatel: Warner Bros
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: FR
Datum vydání: 14.7.2017

Francouzská verze, obsahuje angličtinu

Hra Cars 3: Driven to Win přinese rozšíření filmového příběhu prostřednictvím zcela nového akčního dobrodružství a zavedou hráče do víru strhujících závodů.

 

Staří známí i nové tváře

Hra nabídne více než 20 přizpůsobitelných hratelných postav, a to včetně populárních hrdinů z franšízy Cars a závodníků nové generace. Hráči si také budou moci zvolit mezi několika prostředími, zahrnující ikonické prostředí z filmu, jako je například Radiator Springs nebo Florida International Speedway, s více než 20 unikátními tratěmi ve více než 13 prostředích.

 

Zlepšování a odměny

Cars 3: Driven to Win nabídne více než 6 strhujících herních módů, díky kterým si budou moci osvojit a zlepšit své závodní schopnosti, jako je driftování, turbo, jízda na dvou kolech, jízda pozpátku a další. Každý z unikátních módů umožní hráčům odhalit hlubší herní mechanismy a získávat tak odměny za své odborné znalosti.

 

Společně na jedné televizi

Navíc si hráči Cars 3: Driven to Win budou moci užít hru společně se svými přáteli, a to díky lokálnímu split-screen módu, který umožní přátelům a rodině se snadno zapojit do hry.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: