Neohodnoceno

Call of Duty 3 - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
3.6.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Válečné
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Activision
3D: Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 23.3.2007
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Již třetí pokračování válečné akce, kterou snad netřeba dlouze představovat. Třetí díl je dílem určeným speciálně pro konzole a zabývá se událostmi během vylodění v Normandii a po něm, kdy se spojenecká vojska snažila o průlom, který se nakonec zdařil a vyústil v osvobození Paříže.

V rámci hlavní singleplayer kampaně si postupně vyzkoušíte role čtyř vojáků: americké, britské, kanadské a polské národnosti. V jejich kůži zažijete kromě jiného i urputné boje v ruinách měst, kde budete bojovat s nepřátelskými vojáky na několik metrů i tváří v tvář, či budete zneškodňovat pasti a nastražovat improvizované výbušniny. Mise mají při tom hned několik způsobů řešení, přičemž každý z nich si vyžádá jinou bojovou taktiku, ať už jde odstřelování z úkrytu, nebo přímý střet s nepřítelem na několik metrů. Díky velké míře interaktivity je možné zneškodnit téměř jakýkoli nepřítelův úkryt. To samé však může nepřítel udělat i vám.

Nechybí ani tradičně dosti komplexní multiplayer s možností účasti až 24 hráčů v několika módech. Podporován je multiplayer místní, ve splitscreenu (na jedné konzoli) i přes internet a kromě ovladatelných dopravních prostředků (tanky, džípy, motorky) nabízí hra i několik tříd vojáků s odlišnými schopnostmi.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: