Neohodnoceno

Call of Duty: Infinite Warfare - PS4

Můžeme doručit do:
25.7.2019
Skladem
349 Kč 349 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Vydavatel: Activision
Konzole: Playstation 4
Pro dva: Ano
? Co-op: Módy, Online módy
? Online: Ano
Žánr: Válečné
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN
Datum vydání: 4.11.2016
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.

Meziplanetární konflikt - Jste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se postavit nepřátelům ze všech koutů naší sluneční soustavy. Bývalí kolonisté si totiž jednoho dne řekli dost a vyhlásili válku pozemské federaci. Co za tímto konfliktem stojí? A kdo je v jeho čele?

Fanatický nepřítel - Z UNSA se během války před lety odtrhla fašistická skupinka povstalců, kteří si začali říkat Settlement Defense Front (The Front, SetDef). Jde o brutální, militantní radikály, zocelené extrémním prostředím a životními podmínkami. Jejich vůdcem a vaším úhlavním nepřítelem je Salen Kotch, velitel obávané válečné lodi Olympus Mons.

Vesmírné souboje - Během příběhové kampaně budete pilotovat vaši vlastní útočnou vesmírnou stíhačku, lépe známou jako Jackal. Půjde o důležitou součást hry a Jackal se bude postupně vyvíjet, jak si jej budete vylepšovat.

Zombie jsou zpátky - Tradičně nechybí ani zombie část hry, která je opět v šíleném retro duchu. Zombies in Spaceland vás zavedou do zábavního parku 80. let s kompletní přehlídkou atrakcí.


Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: