Neohodnoceno

BlazBlue: Chronophantasma Extend - PS Vita

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation Vita
Konzole: Playstation Vita
Žánr: Bojové
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Asks Games
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 24.6.2014
Počet hráčů: 1

Hra představí dvě nové postavy Celicu a lambda, což zvýší počet hratelných postav na 28. Provádějte výstřední bojové pohyby se systémem"dirve Button" a hráči budou mít nyní možnost se rozhodnout kdy použít útok a kdy blok za využití"Barrier Gauge" metr. Prozkoumejte"Remix Heart" nový mód příběhu, ve kterém vystoupí dvě nové postavy, Mai Natsume a Kajun Faycott. 

Rozdrť te je!: S úplně novým předělaným Guard Gauge systémem se mohou hráči rozhodnout kdy útočit a kdy blokovat za využití Barrier Gauge metru. Když se vašemu nepříteli mine celý Barrier Gauge metr využijte silný štít ničící pohyb, Guard Crush. 

Bojujte se stylem: Buďte připraveni bojovat se stylem s aktivovaným Stylish módem, se kterým mohou i nováčci předvádět výstřední útoky a komba. Byly přidány 4 nové vymoženosti, automatická obrana, kombo útoky, speciální schopnosti a Distortion Drive. 

Nové scénáře a postavy: Budete mít možnost ovládat dohromady 28 hratelných postav se dvěma novými vzrušujícími postavami. 

Remix Heart: Jste unaveni ze všeho bojování? Odpočiňte si a užijte si u srdce hřející komediální příběhový mód, ve kterém se představí dvě školačky, Mai Natsume a Kajun Faycott, také jako postavy z hlavního příběhu, Noel, Tsubaki a Makoto. Hra vyžaduje oficiální paměťovou kartu PlayStation Vita!

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: