Neohodnoceno

Ben 10 Alien Force: Vilgax Attacks - Nintendo DS (B)

Můžeme doručit do:
11.8.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Nintendo DS
Konzole: Nintendo DS
Žánr: Dětské
Vydavatel: D3 Publisher
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 12.2.2010
Počet hráčů: 1

Ben 10 Alien Force: Vilgax Attacks je nejnovější hra v sérii založené na hitů televizním seriálu společnosti Cartoon Network, Ben 10: Alien Force.

Ve hře zažijete akční dobrodružství v rozlehlém světě Alien Force, když vezmete Bena a Omnitrix do vesmíru a na mimozemské planety vůbec poprvé v sérii. V originálním příběhu vyvinutém speciálně pro hru bude Ben používat deset svých mimozemských forem - Echo Echo, Goop, Brainstorm, Chromastone, Big Chill, Humungousaur, SpiderMonkey, Swampfire, Jet Ray a Cannonbolt - a jejich zvláštní síly v boji se svým největším nepřítelem, Vilgax-om a extrémním týmem obávaných nepřátel ve snaze překazit velký plán na dobytí vesmíru. Také se vydáte na cestu ve vylepšovateľnej kosmické lodi na nikdy předtím neviděla planety a prostřílet se přes asteroidové pole a nepřátelské lodě.

S vyváženým obsahem solidní směsi boje, hádanek a plošinové akce, hra nabízí hodiny hraní pro hráče všech schpnostných úrovní.

Hrajte jako Ben a 10 jeho mimozemských forem - poprvé vůbec stáhněte plnou kontrolu nad Benem a Omnitrixom pro přístup k mimozemským formám: Echo Echo, Goop, Brainstorm, Chromastone, Big Chill, Humungousaur, SpiderMonkey, Swampfire, Jet Ray, a Cannonbolt a používejte oheň, elektrické výboje, Zmrazujte nepřátele, plus mnoho dalšího!

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: