Neohodnoceno

Battlefield: Bad Company - PS3 (B)

Můžeme doručit do:
17.8.2020
Skladem
169 Kč 169 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 3
Konzole: Playstation 3
Žánr: Válečné
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: EA
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 26.6.2008
Počet hráčů: 1
Rozlišení: HD Ready
Zvuk: Dolby Digital

Battlefield: Bad Company vysadí hráče za nepřátelské linie s četou renegátů, kteří riskují vše v osobní honbě za zlatem a pomstou. Spolu s hlubokým filmovým zážitkem nabitým dobrodružstvím a černým humorem nabídne hra nelineární hratelnost, typickou pro celou sérii, ve světě kde můžete zničit téměř cokoli.

Hra bude též obsahovat plnou sestavu multiplayerových možností, které značka nabízí včetně propracovaných herních módů vytvořených pro maximální využití rozsáhle zničitelného herního prostředí.

Kampaň pro jednoho hráče Battlefield: Bad Company, dějem zasazená do současnosti, vrhne hráče doprostřed dramatického euroasijského konfliktu. Coby příslušník čtyřčlenného družstva zažijete riskantní akce v soukromém tažení, vlastní válce uprostřed války. Napínavý originální příběh Battlefield: Bad Company zavede hráče daleko od tradičních frontových linií na divokou jízdu se skupinou vojáků-odpadlíků, kteří jsou za jedno v tom, že vděk vlasti zkrátka někdy nestačí.

Válka na váš způsob

Prostředí Battlefield: Bad Company je z 90 procent zničitelné a prakticky tak lze srovnat se zemí jakýkoli objekt. Hráči si mohou modelovat bojiště tak, aby vyhovovalo jejich hernímu stylu – možnosti jsou doslova neomezené.

Nová vozidla, zbraně a hračičky

Na zemi, ve vzduchu i na vodě na vás čekají desítky nových nástrojů k nebezpečným experimentům. V Battlefield: Bad Company mohou hráči popustit uzdu vlastní tvořivosti a zahájit novou éru svého působení v Battlefieldu.

Herní engine Frostbite™

Herní engine Frostbite od DICE zdvihá laťku next-gen hraní úžasnou grafikou ve vysokém rozlišené, která vykresluje postavy, vozidla a prostředí jako dosud nikdy předtím.

Pokrokový multiplayer ve svém žánru

Podpora pro 24 hráčů online* ve světě, kde lze naplno využít výhod rozsáhlého ničitelného prostředí.

Autentický zážitek „skrze hlaveň“

Značná pozornosti týmu DICE se zaměřila na samotnou střelbu ze zbraně. V systému FPS byly provedeny desítky jemných změn, které výrazně vylepšují zážitek ze střelby.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: