Neohodnoceno

Batman: Return to Arkham - PS4

Můžeme doručit do:
23.7.2019
Skladem
499 Kč 499 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 4
Vydavatel: Eidos Interactive
Konzole: Playstation 4
? Co-op: Ne
? Online: Ne
Žánr: Akční adventury
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN

Batmanových technických vymožeností a díky jeho schopnostem se z hráče stane neviditelný dravec, který se snaží zmařit Jokerovy zvrhlé plány. Pro hru Batman: Arkham Asylum exkluzivně vytvořený scénář pochází z pera známého autora příběhů o Batmanovi, pětinásobného držitele ceny Emmy, Paula Diniho, který se podepsal například pod první řadou Lost a Batman: The Animated Series.

Využijte jedinečný bojový systém FreeFlowTM, ve kterém lze plynule spojovat neomezený počet kombinovaných úderů a který umožňuje postavit se početným skupinám Jokerových padouchů v surových bitkách muže proti muži.

Ujměte se vyšetřování jako Batman, NEJLEPŠÍ DETEKTIV NA SVĚTĚ, který řeší spletité případy s využitím špičkových technologií a nástrojů, jako jsou rentgenové skenery, snímače otisků prstů, sprej ‚Amido Black‘ či sledovač feromonů.

  • Postavte se největším padouchům Gothamu, včetně Jokera, HARLEY QUINN, VICTORA ZSASZE a KROKODÝLÍHO ZABIJÁKA. 
  • Staňte se neviditelným dravcem a lovcem nepřátel, jako Batman šiřte strach jen svým smíchem a díky jedinečnému systému pozorovacích bodů se pohybujte, aniž byste byli sami spatřeni. 
  • Vyberte si z řady způsobů, jak se zbavit protivníků - smeťte je z oblohy, vrhněte je proti zdi a sledujte vše kamerou dravce, která vám přiblíží dění v okolí. 
  • Prozkoumejte každý centimetr arkhamského útulku a volně se prohánějte po neblaze proslulém ostrově, který se zde poprvé představuje v celé své drsné kráse. 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: