Neohodnoceno

Assassin's Creed III - Xbox 360 (B)

Severní Amerika, 18. století. Po více než dvacetiletém konfliktu se 13 amerických kolonií a Britská koruna ocitají na pokraji mohutné války. Bojové linie jsou načrtnuty. Krveprolití je nevyhnutelné. Z žhavého popela své vypálené vesnice povstane nový asasín. V žilách mu koluje mohavská a britská krev a jeho boj za svobodu a spravedlnost bude ukován v plamenech revoluce.

Můžeme doručit do:
14.4.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Ubisoft
3D: Ano
Pro dva : Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EN/DE/FR/IT/ES
Datum vydání: 31.10.2012
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital, DTS Surround

Nový hlas volající po spravedlnosti

Již třetí plnohodnotný díl této série se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18. století. Představuje nového hrdinu Ratohnhaké:tona, v jehož žilách koluje indiánská a britská krev. Po přijetí jména Connor se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce asasínů s templáři.

Osvobození od bezohledné tyranie

Hráči se stanou asasíny ve válce za osvobození od bezohledné tyranie v nejstylizovanějších a nejplynulejších bitvách celé dosavadní série. Ve hře se během války za nezávislost hráči dostanou od nádherných a nezkrocených hranic přes živoucí koloniální městečka až na chaotická bojiště, v nichž se americká armáda George Washingtona utkává s velkolepou britskou armádou.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: