Neohodnoceno

Assassin's Creed: Rogue - Xbox 360 (B)

Osmý díl v herní sérii Assassin's Creed, tentokrát s podtitulem Rogue, neboli Tulák. Děj se z velké části odehrává v oblastech Severního Atlantiku, Říčního Údolí a New Yorku (dnešní území Manhattanu) v letech 1752 až 1761, během období sedmileté války.

Můžeme doručit do:
28.5.2020
Skladem
299 Kč 299 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Akční adventury
Pro dva: Ne
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Ubisoft
3D: Ne
Pro dva : Ne
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU/DE/FR/IT/ES
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital
Datum vydání: 13. 11. 2014

Proměna ve zlověstného Templáře

Navštívíte zamrzlý severní Atlantik, Appalačské údolí na východě USA a také New York. Staneme se templářem jménem Shay Patrick Cormac, který přetrpí zradu bratrstva a stane se proto lovcem assassinů. Budete tak svědky jeho proměny z původně dobrodružného assasína ve zlověstného a odhodlaného Templáře. 

 

Široké spektrum zbraní 

Shay používá poměrně široké spektrum zbraní, které se mu spolu s ubíhajícím příběhem odemykají. Ze začátku má dvě skryté čepele a hned nato meč s dýkou. Téměř ihned poté získá dvě pistole. Po chvíli hraní získá pušku použitelnou hned na několik způsobů použití – uspávací šipky a berserk šipky, které na zasažené působí tak, že jsou agresivní na okolí a po uplynulém intervalu sami zemřou. Dále také má Shay k dispozici šipky na provaze, díky kterým je schopen věšet oběti na větve. V další etapě odemykání zbraní dokáže Shay používat granáty s širokou škálou typů a použití (berserk, uspávací a výbušné).

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: