Neohodnoceno

Assassin's Creed: Revelations - Xbox 360 (B)

Ezio se tentokrát vydá do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí síla armády Templářů ohrožuje a postupně destabilizuje celou oblast. Poslední kapitola v sáze Assassin´s Creed bude mít i revoluční gameplay, který umožní hráčům manipulovat se vzpomínkami Desmonda a Animusu a rozluštit tak tajemství své minulosti a získat náhled do budoucnosti.

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
199 Kč 199 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: Ubisoft
3D: Ano
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU/DE/FR/IT/ES
Datum vydání: 15.11.2011
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

 

Vylepšené smrtící umění 

Ezio Auditore, coby starší a moudřejší si osvojí nejmodernější a nejefektivnější způsoby zabíjení. Ozbrojen novým arzenálem a schopností, včetně tvorby vlastních bomb, nebo hákových nožů a zvýšeného Eagle Sense, můžete zabíjet jako nejzkušenější zabijáci.

Návrat legendy 

Altair, hrdina prvního dílu, se v Assassin´s Creed Revelations vrátí, jako plně hratelný charakter.

Kouzlo Konstantinopole 

Prozkoumejte malebné krásy Osmanské říše, od Masyafy, horské pevnosti Asasínů během třetí křížové výpravy, po živoucí a exotickou Konstantinopol, klenotu 16.století. Budete se procházet přeplněnými ulicemi i rozlehlými alejemi. Rozmanité kultury ze všech koutů světa, pak přivedou Konstantinopol k životu.

Nové charaktery v Assassin´s Creed 

Setkáte se s nezapomenutelnými historickými osobnostmi, včetně mistra Asasínu Yusufa Tazima, Prince Suleimana, předurčeným stát se jedním z největších panovníků v historii a Sofii Sortou, prostou ženou která bude soupeřit o Eziovo srdce.

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: