Neohodnoceno

Arslan: The Warriors of Legend - Xbox One

Arslan: The Warriors of Legend je taktický akční titul, který je založen na epické novele, manga a anime The Heroic Legend of Arslan. Originální napsané jako novela na konci osmdesátých let devatenáctého století, The Heroic Legend of Arslan byla nesčíslněkrát adaptována jako manga a anime, poslední jednou v roce 2013 slavným ilustrátorem Hiromu Arakawa (tvůrce Fullmetal Alchemist).

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox One
Konzole: Xbox One
Žánr: Akční adventury
? Online multiplayer: Ne
Vydavatel: Koei Tecmo
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN,JP
Titulky: EN,JP
Obal hry: FR
Datum vydání: 1.10.2015
Počet hráčů: 1
Rozlišení: Full HD
Zvuk: Dolby Digital

Francouzská verze, obsahuje angličtinu

Vyprávěl příběh mladého korunního princ a země Pars, Arslan, při tom jak je vyhnán ze svého království, když je jeho otec, král, podveden a poražen, a jeho doména pokořena.

Arslan a pár jeho společníků musí znovu složit armádu a bojovat proti ohromnépřevaze pro zisk jeho trůnu a osvobození jeho království. Založeno podle slavné novely,"The Heroic Legend of Arslan", se tato taktická akční epika drží blízko ducha anime a manga verzí, které ilustroval Hiromu Arakawa, tvůrce Fullmetal Alchemist.

Hra je vytvořena tak, aby se shodovala s prostředím, ve kterém byla uložena novela"The Heroic Legend of Arslan", toto akční RPG umožňuje hráčům vyhladit velké počty nepřátel ovládnutím speciálních"Rush" jednotek (jízdní, střelecké, nebo pro boj na blízko) a udělením devastujících zranění.

Kromě ovládání vojenských jednotek hra také představuje nové bojové tahy pro individuální postavy, jako například ”Chain Strike”.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: