Neohodnoceno

Army of Two: Devil's Cartel - Xbox 360 (B)

Unikátní akční hra Army of Two: The Devil’s Cartel viděná z pohledu třetí osoby nabízí maximální destrukci prostředí. Spolu se svým parťákem budete bojovat proti násilnému drogovému kartelu, který ovládl Mexiko.

Můžeme doručit do:
10.7.2020
Skladem
399 Kč 399 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Xbox 360
Konzole: Xbox 360
Žánr: Střílečky, Akční
Pro dva: Ano
? Co-op: Online
? Online multiplayer: Ano
Vydavatel: EA
Pro dva : Ano
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU/DE/FR/IT/ES
Datum vydání: 26. 3. 2013
Počet hráčů: 1-2, online

Užijte si skutečnou týmovou práci ...

Připravte se likvidovat cokoliv, co vám bude v boji proti kartelu překážet – v chytlavých misích založených na kooperaci se musí každý z hráčů vzdát svých individuálních zájmů a spolupracovat na společném úkolu.

Čím efektivnější bude vaše týmová práce, tím více si užijete zábavné masové destrukce, jíž vás bude nový herní režim Overkill odměňovat. Explozivní kooperativní kampaň si můžete užít jak online, tak v režimu rozdělené obrazovky u vás doma v obýváku.

Postupujte se svým parťákem strategicky – využívejte ochranný štít, obcházejte přátele oklikou a překvapte je taktickým vtrhnutím do místnosti či dalšími fintami! Užijte si skutečnou týmovou práci ve dvou.

 

Rozpoutejte ničivé peklo!

Dostaňte Overkill level na maximální hodnotu tím, že budete se svým parťákem takticky spolupracovat. Objevte limity destrukce a společně rozpoutejte ničivé peklo!

 

Výzva pro mocný drogový kartel

Prožijte si ponurý příběh zasazený do moderního Mexika, které je zmítáno drogovou válkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: