2 hodnocení

ARK: Survival Evolved - Xbox One

Můžeme doručit do:
27.8.2019
Skladem
849 Kč 701,65 Kč bez DPH
ark
Nová

Jako muž, nebo žena ztroskotáte, nazí, zmrzlí a hladoví na pobřeží tajemného ostrova jménem ARK (archa). Musíte lovit, těžit zdroje, vyrábět věci, pěstovat plodiny, objevovat technologie a stavět přístřeší, abyste odolali živlům. Použijte svou mazanost a prostředky k zabití nebo ochočení a chovu dinosaurů kolosálních rozměrů a ostatních prvohorních zvířat.

Reálné vyobrazení světa ARKu a jeho stvoření je přivedeno k expresivnímu životu použitím vysoce nastavitelného herního enginu Unreal Engine 4, spolu s plně dynamickým osvětlením, globálním osvětlením, systémy počasí (déšť, voda, sníh, atd.).

Vše co vyrobíte, má jistou životnost a opotřebuje se z častého používání, pokud to není opravováno. Když opustíte hru, vaše postava zůstává ve spánku zatímco svět plyne dál. Váš inventář existuje fyzicky v krabicích nebo na vaší postavě ve světě. Vše může být vypleněno a ukradeno, takže pro větší bezpečnost se musíte spolu spojit, stavět nebo mít zkrocená zvířata, k hlídání skrýše.

Vytvořte kmen a přidejte do něj přátele a všechna vaše zvířata pak mohou být řízena a být spojencem komukoliv ve tvém kmeni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: