Neohodnoceno

2006 Fifa World Cup - PS2 (B)

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem
149 Kč 149 Kč bez DPH
Kategorie: Hry pro Playstation 2
Konzole: Playstation 2
Žánr: Sportovní
Vydavatel: EA Sports
Typ distribuce: krabicová
Jazyk hry: EN
Titulky: EN
Obal hry: EU
Datum vydání: 28.4.2006
Počet hráčů: 1-2

EA SPORTS oslavuje jednu z největších sportovních událostí, kterou je světový pohár FIFA 2006 v Německu, a to prostřednictvím oficiální videohry s exkluzivní licencí.

Hra zachycuje atmosféru jednoho z nejnáročnějších světových soupeření a dává hráči příležitost hrát v roli svých oblíbených hrdinů, a šanci vyhrát světový pohár FIFA World Cup. Oživených je téměř 100 superhvězd is imitace jejich skutečných schopností a znalostí. Tak se dají rozpoznat jejich typické pohyby, styl hry a speciální hráčské umění každého z nich.

Hra dále představuje také nový herní režim s názvem GlObal hry Challenge, který bude náročným testem i pro ty nejzkušenější hráče. Ti budou mít možnost na vlastní kůži zažít klasické okamžiky z historie světového poháru FIFA. 40 z nich je totiž zakomponováno ve zmíněném režimu. Porovnejte své výsledky s těmi historickými a změřte své síly se světovou špičkou.

K dispozici je 127 národních týmů. Vyberte si některý z nich a hrajte proti kamarádům v soubojích více hráčů. Do hry jich může vstoupit až 8. Sledujte své výsledky na výsledkové tabuli v místnosti The Lounge, za své úspěchy totiž získáváte nejrůznější ceny.

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: